Logo PuraLuft

Zastosowania oczyszczaczy powietrza


Oczyszczacze powietrza aktywnie poprawiają powietrze, którym oddychasz, a jednocześnie zapewniają Ci lepsze samopoczucie, większą koncentrację i lepszą wydajność. Ale który oczyszczacz powietrza najlepiej nadaje się do jakiego zastosowania?

Oczyszczacz powietrza przeciw wirusom


Aerozole powstają, gdy mówimy, oddychamy lub kaszlemy. Te małe zawieszone cząstki mogą zawierać zakaźne wirusy, bakterie i inne zanieczyszczenia. Oczyszczacze powietrza PuraLuft wspierają Cię w filtrowaniu niewidocznych aerozoli.

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza przeciw pyłkom


Około jedna piąta wszystkich Niemców cierpi z powodu alergii na pyłki i pragnie szybkiej ulgi. Nic prostszego, bo oczyszczacze powietrza PuraLuft gwarantują wolne od pyłków powietrze w Twoim domu.

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza z kurzu


Mało co jest bardziej irytujące niż cierpienie na alergię na kurz domowy. Tym bardziej ważne jest poznanie przyczyn alergii na kurz domowy. Oczyszczacze powietrza wnoszą tu istotny wkład i mogą zdziałać cuda.

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza z sierści zwierząt


Jeśli u właścicieli zwierząt domowych nagle pojawi się alergia, należy podjąć skuteczne środki zaradcze, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się cząstek drażniących. Zakup oczyszczacza powietrza pierwszym i najbardziej rozsądnym rozwiązaniem.

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza przeciw pleśni


Pleśń i zarodniki pleśni stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. Oczyszczacz powietrza przeciw pleśni zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się zarodników pleśni i dlatego jest zdecydowanie zalecany jako pierwszy krok do działania.

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza przed dymem


Oczyszczacze powietrza mogą być stosowane we wszystkich pomieszczeniach, w których ludzie palą. Dodatkowo oczyszczacze powietrza filtrują nieprzyjemny zapach papierosów, który bez skutecznej filtracji powietrza szybko osiada na ścianach, sufitach i podłogach.

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza przeciw gazom


Osoby z nietolerancją na chemikalia reagują na środki czystości, kleje, rozpuszczalniki, a także farby. Oczyszczacz powietrza, który może filtrować lotne związki organiczne, a także gazy chemiczne, szybko przynosi ulgę.

Dowiedz się więcej

Luftreiniger bei Asthma


Miliony ludzi cierpią na astmę i liczba ta rośnie z każdym rokiem. Rozwiązanie: nowoczesny oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA i węglem aktywnym, który oczyści powietrze, którym oddychasz, z niepożądanych substancji drażniących i pozwoli Ci znów spać spokojnie.

Dowiedz się więcej

Oczyszczacz powietrza w pokoju dziecięcym


Wielu przyszłych rodziców przejmuje tzw. instynkt budowania gniazda, by urządzić pokój dla swojego potomstwa. Niestety, rodzice zbyt często zapominają o jednej ważnej rzeczy, która zapewnia najzdrowsze środowisko: czyste powietrze w pomieszczeniach.

Dowiedz się więcej
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart