Logo PuraLuft

Oczyszczacz powietrza dla astmy


Kaszel, duszności, świszczący oddech, a nawet brak tchu - na astmę cierpią miliony ludzi i liczba ta rośnie z roku na rok. Alergeny, substancje i gazy wywołujące podrażnienia są bardzo zróżnicowane. Rozwiązanie: nowoczesny oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA i węglem aktywnym, który oczyści powietrze, którym oddychasz z niepożądanych substancji drażniących i pozwoli Ci znów spać spokojnie.

Jak rozwija się astma?


Stresy środowiskowe, takie jak ruch uliczny, przemysł i smog, zbierają żniwo w organizmie. W związku z tym przypadki astmy dramatycznie rosną. Astma to przewlekła i napadowa choroba dróg oddechowych, która daje o sobie znać poprzez podrażnienie oskrzeli. Winne są drobne substancje drażniące w powietrzu, którym oddychamy.

W samym domu wdycha się do 75 000 cząsteczek kurzu. Czyste i czyste powietrze ma więc ogromne znaczenie dla zachowania naszego zdrowia. Nowoczesny oczyszczacz powietrza z odpowiednimi filtrami oferuje wyjście z dylematu i gwarantuje zdrowe powietrze do oddychania.

Oczyszczacze powietrza pomagają szczególnie osobom z astmą


Nowoczesna technologia filtrów w wysokiej jakości oczyszczaczach powietrza PuraLuft pomaga w przypadku astmy. Ściśle przylegające do siebie filtry HEPA wyciągają wszystkie szkodliwe zawiesiny i alergeny z powietrza, którym oddychasz w pomieszczeniach, aby zwalczać ataki od samego początku. Ponadto, zaawansowane systemy filtrów grzebieniowych zapewniają, że gazy, zapachy, bakterie i wirusy są filtrowane z powietrza wewnętrznego wraz z grubymi i drobnymi cząstkami.
PuraLuft Luftreiniger ARP-420 H

Oczyszczacz powietrza 
PuraLuft ARP-420H


Oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-420 H zachwyca 8 poziomami filtracji, które tworzą niezrównany stopień czystości powietrza.
  • Połączony filtr HEPA i filtr węglowy
  • Elektrostatyczny filtr o wysokiej wydajności
  • Optymalna wydajność czyszczenia
  • Niezwykle cichy - idealny do użytku w sypialni
  • Nowoczesne wzornictwo
O produkcie

Środki zapobiegawcze przed atakiem astmy


Oprócz stosowania oczyszczacza powietrza PuraLuft ARP-420H, zalecamy następujące czynności:
  • Regularne badania kontrolne u specjalisty
  • Unikaj stresu psychicznego
  • Weź sobie do serca warunki pogodowe i klimatyczne
  • Sprawdź kalendarz pylenia roślin
  • W miarę możliwości unikaj substancji wyzwalających
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart