Logo PuraLuft

Oczyszczacz powietrza przed dymem


Oczyszczacze powietrza mogą być stosowane we wszystkich pomieszczeniach, w których ludzie palą. Urządzenia te nadają się do ochrony zarówno biernych palaczy, jak i samych palaczy. Dodatkowo oczyszczacze powietrza filtrują nieprzyjemny zapach papierosów, który bez skutecznej filtracji powietrza szybko osiada na ścianach, sufitach i podłogach.
Luftreiniger gegen Zigarettenrauch

Żegnaj zimny dymie papierosowy


Dym składa się z bardzo drobnych cząsteczek, które można odfiltrować z powietrza w pomieszczeniu tylko za pomocą wydajnych systemów filtrów HEPA. Sposób działania tych filtrów cząsteczkowych opiera się na czterech efektach fizycznych: Efekt sita, efekt bezwładności, efekt bariery i efekt dyfuzji.

Aby usunąć z powietrza w pomieszczeniu nie tylko dym papierosowy, ale także zapachy, w naszych oczyszczaczach powietrza zastosowano także filtry z węglem aktywnym. Ponadto większe cząstki zanieczyszczeń są najpierw odfiltrowywane z powietrza przez filtr wstępny.

Oczyszczacze powietrza pomagają szczególnie w walce z dymem papierosowym


To, czy ktoś pali, czy nie, jest decyzją, którą każdy musi podjąć sam. Jednak osoby, które decydują się na palenie, powinny zachować uczciwość i w miarę możliwości oszczędzić niepalących w najbliższym otoczeniu. Do tego celu nadaje się oczyszczacz powietrza, który w wygodny sposób usuwa z powietrza w domu niebezpieczne drobne cząsteczki kurzu, nikotynę i nieprzyjemne zapachy.
PuraLuft Luftreiniger ARP-F6.50H

Oczyszczacz powietrza 
PuraLuft ARP-F6.50H


Oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-F6.50H z łatwością usuwa zapachy, szkodliwe i lotne związki (formaldehyd) oraz dym tytoniowy.
  • Połączony filtr HEPA i filtr węglowy
  • Elektrostatyczny filtr o wysokiej wydajności
  • Optymalna wydajność czyszczenia
  • Niezwykle cichy - idealny do użytku w sypialni
  • Nowoczesne wzornictwo
O produkcie

Porady dotyczące zapachu dymu


Oprócz stosowania oczyszczacza powietrza PuraLuft ARP-F6.50H zalecamy następujące czynności:
  • Regularnie opróżniaj popielniczki
  • Wentylacja prawidłowa
  • Palić tylko przy otwartym oknie
  • Regularnie pierz tekstylia
  • Używaj organicznych zapachów do pomieszczeń, takich jak goździki, ziarna kawy czy plasterki pomarańczy
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart