Nasze kontakty

Obowiązek informacyjny zgodnie z § 5 TMG.

Puraluft GmbH
Straße der Jugend 18
14974 Ludwigsfelde
Deutschland
 
UID-Nummer: HRB 35483 P
Registergericht: Amtsgericht Postdam
 
Tel.: +48 8003 211 337
E-Mail: info@puraluft.pl
 
Dyrektor Zarządzający
Anton Ratkevich

Źródło: Utworzono za pomocą Impressum Generator przez AdSimple we współpracy z justmed.de

Rozstrzyganie sporów UE

Zgodnie z rozporządzeniem w sprawie internetowego rozstrzygania sporów w sprawach konsumenckich (rozporządzenie ODR) chcielibyśmy poinformować o platformie internetowego rozstrzygania sporów (platforma OS).
Konsumenci mają możliwość składania skarg na platformie internetowego rozstrzygania sporów Komisji Europejskiej pod adresem http://ec.europa.eu/odr?tid=321171148. Niezbędne dane kontaktowe znajdziesz powyżej w naszym wydawnictwie.

Chcielibyśmy jednak zaznaczyć, że nie jesteśmy skłonni ani zobowiązani do udziału w procedurach rozstrzygania sporów przed konsumencką radą arbitrażową.

Odpowiedzialność za zawartość tej strony

Stale rozwijamy zawartość tej strony i staramy się dostarczać prawidłowe i aktualne informacje. Zgodnie z §7 (1) ustawy o telemediach (TMG) jako usługodawca jesteśmy odpowiedzialni za własne informacje, które udostępniamy do użytku zgodnie z ogólnymi przepisami. Niestety nie możemy ponosić odpowiedzialności za poprawność jakichkolwiek treści na tej stronie, w szczególności tych dostarczanych przez osoby trzecie. Jako usługodawca w rozumieniu §§ 8 do 10 nie jesteśmy zobowiązani do monitorowania przekazywanych lub przechowywanych informacji ani do badania okoliczności wskazujących na nielegalną działalność.

Nasze zobowiązania do usunięcia informacji lub zablokowania korzystania z informacji na podstawie ogólnych przepisów prawa z powodu nakazów sądowych lub urzędowych pozostają nienaruszone nawet w przypadku naszego braku odpowiedzialności zgodnie z §§ 8 do 10.

W przypadku zauważenia jakichkolwiek problematycznych lub nielegalnych treści, prosimy o natychmiastowy kontakt, abyśmy mogli usunąć nielegalne treści. Dane kontaktowe znajdziesz w wydawnictwie.

Odpowiedzialność za linki na tej stronie

Nasza strona internetowa zawiera linki do innych stron internetowych, za które nie ponosimy odpowiedzialności. Nie ponosimy odpowiedzialności za strony, do których prowadzą linki, ponieważ nie byliśmy i nie mamy wiedzy o nielegalnych działaniach, nie zauważyliśmy żadnych takich nielegalnych działań i usunęlibyśmy linki natychmiast, gdybyśmy dowiedzieli się o nielegalnych działaniach.

Jeśli zauważysz nielegalne linki na naszej stronie, skontaktuj się z nami. Dane kontaktowe znajdziesz w wydawnictwie.

Informacja o prawach autorskich

Cała zawartość tej strony internetowej (obrazy, zdjęcia, teksty, filmy) podlegają prawu autorskiemu Republiki Federalnej Niemiec. Proszę zapytać nas przed rozpowszechnianiem, powielaniem lub wykorzystywaniem zawartości tej strony internetowej, na przykład publikowaniem ich na innych stronach internetowych. W razie potrzeby będziemy ścigać nieautoryzowane wykorzystanie części zawartości naszej witryny.

Jeśli znajdziesz na tej stronie treści, które naruszają prawa autorskie, skontaktuj się z nami.

Kredyt na zdjęcie

Obrazy, zdjęcia i grafiki na tej stronie są chronione prawem autorskim.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist