Logo PuraLuft

Oczyszczacz powietrza z sierści zwierząt


Koszmar każdego właściciela zwierzęcia: twój partner lub dziecko jest uczulone na twojego ukochanego czworonożnego przyjaciela. Jeśli jesteś właścicielem zwierzęcia i u Ciebie lub innego członka rodziny nagle pojawi się alergia, robi się wszystko, aby szybko ją opanować. Oczywiście nie można po prostu porzucić zwierzęcia i należy podjąć skuteczne środki zaradcze, aby zminimalizować rozprzestrzenianie się cząstek drażniących. Z tego powodu zakup oczyszczacza powietrza jest pierwszym i najbardziej rozsądnym rozwiązaniem.
Luftreinigen gegen Tierhaare

Co wywołuje alergię?


Objawy alergii na sierść zwierząt są wywoływane przez zawierające białka cząstki powietrza, a nie przez kontakt skóry z sierścią zwierząt. Oznacza to, że prawdziwymi złoczyńcami są zawierające białka składniki śliny, potu, łoju czy moczu kotów, psów, królików, a także świnek morskich.

Białka drażniące przylegają do sierści zwierzęcia i dzięki temu docierają nawet do najbardziej odległych zakamarków. Właściciele zwierząt wiedzą, że sierść ich pupili wyjątkowo dobrze przylega do wszelkiego rodzaju materiałów i powierzchni. Unoszą się również w powietrzu w pomieszczeniu, gdzie wszędzie są równomiernie rozprowadzane.

Oczyszczacze powietrza pomagają szczególnie w walce z alergenami zwierząt


Oczyszczacze powietrza PuraLuft z filtrami cząsteczek opracowanymi specjalnie dla alergików zapewniają relaks i pozwalają Tobie i Twojemu zwierzakowi żyć szczęśliwie razem pod jednym dachem.

PuraLuft Luftreiniger ARP-F4.50H

Oczyszczacz powietrza 
PuraLuft ARP-F4.50H


Niedrogi oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-F4.50H to idealne rozwiązanie do walki z alergią na sierść zwierząt domowych.
  • Wydajny filtr HEPA
  • Filtr z węglem aktywnym przeciw zapachom zwierząt
  • Optymalna wydajność czyszczenia
  • Niezwykle cichy - idealny do użytku w sypialni
  • Nowoczesne wzornictwo
O produkcie

Porady dotyczące alergii na sierść zwierząt


Oprócz stosowania oczyszczacza powietrza PuraLuft ARP-F4.50H, zalecamy następujące czynności:
  • Trzymaj zwierzęta z dala od mebli tapicerowanych lub dywanów
  • Odmawiaj zwierzętom domowym dostępu do pomieszczeń sypialnych

Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart