Logo PuraLuft

Autentyczność ocen


Recenzje na naszej stronie internetowej mogą być składane tylko przez klientów z zarejestrowanym kontem użytkownika i tylko dla produktów, które rzeczywiście zakupili od nas. Funkcja oceny jest więc aktywowana dopiero po dokonaniu zakupu.

Każda przychodząca ocena jest przez nas ręcznie odsiewana i sprawdzana. Sprawdzamy treść oceny pod kątem sprzeczności logicznych i innych rzucających się w oczy cech. Gdy tylko ocena zawiera anomalie wynikające z naszych mechanizmów kontrolnych, następuje szczegółowa ręczna kontrola poszczególnych przypadków.

Wszystkie wyfiltrowane w ten sposób oceny są sprawdzane przez nasz zespół pod kątem naszych wytycznych dotyczących oceny, jak również przechodzą ogólną kontrolę wiarygodności.

W celu sprawdzenia wiarygodności bierzemy pod uwagę całe zachowanie klienta związane z oceną, a także przyglądamy się treści i metadanym (np. adres IP, identyfikator urządzenia, data) oceny. Tutaj sprawdzamy, czy zakup i ocena produktu są w relacji czasowej i przestrzennej do siebie oraz czy nie ma sprzeczności w treści. W ten sposób badamy kwestię, czy klient rzeczywiście korzystał z produktu.

Przykład: klient wystawia recenzję produktu na dzień przed dostarczeniem mu towaru lub twierdzi, że używa go od miesiąca, choć zakupu dokonał dopiero tydzień temu.

Przykład: Oczyszczacz powietrza jest oceniany za pomocą zdania: "Nie podoba mi się kolor i wykonanie buta".
Z treści ocen wynika, że ocena nie może być tożsama z ocenianym produktem.

Następnie staramy się skontaktować z autorami takich rzucających się w oczy recenzji, aby w razie potrzeby zweryfikować stwierdzenia zawarte w ich recenzji. Jeśli okoliczności zostaną wyjaśnione, ocena zostanie odpowiednio skorygowana. Jeśli okoliczności, w jakich dokonano oceny, są zbyt niejasne, odpowiednia ocena zostaje odfiltrowana. Nie jest dalej wyświetlany lub w ogóle nie jest publikowany.

Wszystkie odfiltrowane w ten sposób oceny nie są uwzględniane w przedstawionej ocenie ogólnej.

Nie dochodzi do ostrzejszego filtrowania ocen negatywnych lub preferencyjnego traktowania ocen pozytywnych. Tak długo, jak ocena spełnia powyższe kryteria, będzie publikowana w równym stopniu, niezależnie od tego, czy jest sformułowana w sposób życzliwy, krytyczny czy nawet obraźliwy.

Polityka ratingowa:

Jest nam bardzo miło, jeśli zechcą Państwo ocenić nasze produkty. Aby Twoja recenzja mogła zostać opublikowana, prosimy o przestrzeganie poniższych wytycznych podczas przesyłania recenzji:

  • Ocena może oczywiście zawierać Twoją opinię i ewentualnie krytykę. Jednak wszelkie formy dyskryminacji i obelg nie będą tolerowane.
  • Niedozwolone jest pozostawianie w recenzjach reklam innych produktów.
  • Nie dopuszczamy recenzji od tzw. testerów produktów. Za recenzję nie mogą otrzymać żadnego wynagrodzenia finansowego od osób trzecich.
  • Recenzje muszą być oparte na ich doświadczeniach z produktem i muszą być zgodne z prawdą. Wszelkie formy nieprawdziwych twierdzeń i próby manipulacji nie będą tolerowane.
  • W przypadku naruszenia naszej polityki oceniania, zastrzegamy sobie prawo do tymczasowego lub trwałego zablokowania kont użytkowników, jak również ocen wystawionych przez tych użytkowników.
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart