Logo PuraLuft

Wróć


Jeśli stwierdzisz, że produkt zamówiony w puraluft.de nie spełnia Twoich oczekiwań, masz prawo do jego zwrotu w ciągu 14 dni bez podania przyczyny, jeśli zgodnie z prawem niemieckim jesteś uznany za konsumenta.

Proszę unikać uszkodzenia lub zanieczyszczenia towaru. Prosimy o zwrot przedmiotów w oryginalnym opakowaniu z wszystkimi akcesoriami i ze wszystkimi elementami opakowania. W razie potrzeby zastosować ochronne opakowanie zewnętrzne. Należy pamiętać, że przedmioty ze zniszczonymi i/lub usuniętymi plombami nie mogą być odebrane zgodnie z prawem. W geście dobrej woli przyjmiemy z powrotem przedmioty z zerwanymi plombami, ale musimy zwrócić wartość towaru pomniejszoną o 20 procent.

Proces zwrotu w 3 krokach:

1. Pobierz formularz zwrotu, który należy wypełnić, a następnie wydrukować. Ewentualnie zapraszamy do poinformowania nas drogą mailową (info@puraluft.pl) o planowanym zwrocie.

2. Zapakuj produkt w nienaruszonym stanie (w nieuszkodzone oryginalne opakowanie) i dołącz do paczki fakturę lub jej kopię, a także wypełniony formularz zwrotu.

3. wyślij paczkę do naszego magazynu:
PuraLuft GmbH
Gröblitzer Weg 1
09306 Rochlitz
Niemcy


Ty jako kupujący jesteś odpowiedzialny za koszty przesyłki zwrotnej.

W przypadku wymiany zamówienia, zwrot i ponowna wysyłka towaru jest oczywiście bezpłatna.
W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem info@puraluft.pl.

Zwroty trwają maksymalnie 14 dni od momentu dotarcia zwrotu do naszego magazynu.
Forma zwrotu pieniędzy zależy od wybranej przez Ciebie metody płatności podczas składania zamówienia.
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart