Logo PuraLuft

Oczyszczacz powietrza z wirusów i bakterii


W sposób naturalny zakładamy, że powietrze w naszych pomieszczeniach jest czyste. Jest to jednak fałsz, bo tam też są niewidzialne zagrożenia. Tak zwane aerozole mogą zawierać zakaźne wirusy i bakterie i przetrwać kilka godzin w zamkniętych pomieszczeniach. Oznacza to, że tam, gdzie spotykają się ludzie, ryzyko zakażenia ogromnie wzrasta. Można to jednak skutecznie ograniczyć stosując oczyszczacze powietrza.
Luftreiniger gegen Viren und Bakterien

Jak można się zarazić?


Przez cały rok można złapać wirusy i bakterie. Patogeny potrzebują jedynie odpowiedniej powierzchni do ataku, którą można znaleźć tam, gdzie ludzie śmieją się, żyją, kochają, uczą się lub pracują razem.

Klasykiem jest zakażenie kropelkowe. Podczas kichania, kaszlu, śpiewania i mówienia drobne kropelki śliny unoszą się w powietrzu i w ten sposób zapewniają infekcję. Kontakt osobisty przez skórę przy podawaniu ręki lub zakażenie mazią przez kontakt z przedmiotami również prędzej czy później przybliża patogeny do błon śluzowych, skąd łatwo dostają się do organizmu.

Oczyszczacze powietrza pomagają szczególnie w walce z wirusami i bakteriami


Oczyszczacze powietrza PuraLuft mogą być stosowane jako wsparcie regularnej wentylacji i zasad AHA. Nasze oczyszczacze powietrza zmniejszają o połowę stężenie aerozolu w bardzo krótkim czasie, ponieważ wirusy są stale usuwane z powietrza w pomieszczeniu.
PuraLuft Luftreiniger ARP-420 H

Oczyszczacz powietrza
PuraLuft ARP-420H


Oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-420 H zachwyca 8 poziomami filtracji, które tworzą niezrównany stopień czystości powietrza.
  • 4-stopniowy filtr kombi
  • Zintegrowany jonizator
  • Optymalna wydajność czyszczenia
  • Niezwykle cichy - idealny do użytku w sypialni
  • Nowoczesne wzornictwo
O produkcie

Wskazówki dotyczące minimalizacji ryzyka zakażenia


Oprócz stosowania oczyszczacza powietrza PuraLuft ARP-420H, zalecamy następujące czynności:
  • Regularne mycie rąk
  • Unikać/minimalizować kontakt z osobami zakażonymi
  • Zdrowa dieta
  • Ćwiczenia na świeżym powietrzu
  • Unikaj niezdrowego stresu
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart