Logo PuraLuft

"Oczyszczacze powietrza oferują nieocenione korzyści dla 
zdrowia człowieka i dobrobytu".


Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Zrównoważony rozwój, innowacyjność, kompetencje i przejrzystość są w centrum uwagi.

Zanieczyszczenia powietrza spowodowane pyłem, drobnym kurzem, bakteriami, wirusami, pleśnią i grzybami mają negatywny wpływ na nasze zdrowie, a także na samopoczucie. Niewidoczne gołym okiem cząsteczki unoszą się w naszym otoczeniu i powodują choroby oraz dyskomfort. Dzięki oczyszczaczom powietrza PuraLuft można skutecznie podnieść jakość powietrza w pomieszczeniach.

Nasze wyraźne przywiązanie do Niemiec jako miejsca produkcji pozwala nam zapewnić konsekwentny wybór wysokiej jakości materiałów, techniczną perfekcję i wysoki komfort użytkowania naszych produktów. W ten sposób wspieramy osoby prywatne, instytucje publiczne, takie jak szkoły i przedszkola, a także gabinety lekarskie w ich wysiłkach zmierzających do trwałej poprawy jakości powietrza poprzez efektywne sprzątanie.

Jest to krótka droga z naszego magazynu do Twojego domu. Pośrednicy - globalni dystrybutorzy, importerzy czy hurtownicy - tylko niepotrzebnie zwiększyliby ceny produktów. Po prostu przekonaj się sam!


Kodeks postępowania firmy PuraLuft GmbH


Firma PuraLuft GmbH posiada wysokie standardy w zakresie swojego postępowania i sposobów pracy. Dlatego nasz Kodeks Postępowania wyznacza standardy i wartości zapewniające bezpieczne warunki pracy. Zapewnia również, że wszystkie operacje biznesowe są prowadzone w sposób przyjazny i odpowiedzialny dla środowiska. Wszystkie działania będą prowadzone w sposób etyczny i w pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami, zasadami i regulacjami Republiki Federalnej Niemiec oraz innych krajów, w których PuraLuft prowadzi działalność. W przypadku sprzeczności pomiędzy Kodeksem a ustawowym prawem niemieckim, pierwszeństwo ma to ostatnie.

Nasz kompletny Kodeks Postępowania można znaleźć tutaj.
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart