O nas

Dążenie do innowacji jest naszym motorem sukcesu. Jesteśmy hurtownią produktów wysokiej jakości, specjalistami w marketingu sprzedaży bezpośredniej i planowaniu strategicznym. Mamy ponad 100 000 zadowolonych klientów. Nasi pracownicy codziennie pracują nad poprawą jakości naszych produktów i usług.

Sukces Puraluft GmbH jest wynikiem konsekwentnego dążenia do jakości i nowych innowacyjnych produktów, dążenia do uczciwości i bezpośredniego kontaktu z klientami. Wielu klientów przychodzi do nas każdego dnia, aby być częścią naszego sukcesu.

Dążymy do wysokiej jakości życia, a podstawą tego jest dążenie do zdrowego trybu życia. Oddychanie jest jednym z najważniejszych aspektów naszego zdrowia, ponieważ oddychamy w sposób ciągły.

Dziś skład powietrza nie odbiega jakościowo od tego, jakim oddychali nasi przodkowie, ale zawiera „dodatki”, które znacząco komplikują nasze życie: lotne zanieczyszczenia organiczne (związki), kurz i aerozole, zapachy, węglowodory aromatyczne, zanieczyszczenia bakteryjne itp. w zależności od tego, czy oddychamy czystym czy zanieczyszczonym powietrzem, przynosimy korzyść lub szkodę naszemu ciału.

Oczyszczacze powietrza to realna ochrona i nieoceniony atut, ponieważ zdrowie człowieka powinno być na pierwszym miejscu.
Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist