Logo PuraLuft

Oczyszczacz powietrza przeciw pleśni


Pleśń i zarodniki pleśni stanowią poważne zagrożenie dla zdrowia. W przypadku pojawienia się pleśni w domu niezwykle ważne jest więc jak najszybsze podjęcie działań. Oczyszczacz powietrza przeciw pleśni zapobiega dalszemu rozprzestrzenianiu się zarodników pleśni w powietrzu i dlatego jest zdecydowanie zalecany jako pierwszy krok do działania.

Dlaczego pleśń jest tak niebezpieczna?


Czy masz w swoim domu pleśń? Wtedy trzeba działać natychmiast, bo pleśń może wywołać alergie i choroby układu oddechowego, np. astmę. Jeśli twój układ odpornościowy jest już osłabiony z powodu innych alergii lub wieku, musisz być podwójnie ostrożny, ponieważ infestacja pleśni w domu często prowadzi do innych poważnych chorób.

Lista dolegliwości jest długa: choroby układu oddechowego, alergie, podrażnienia skóry, oczu i błon śluzowych, zmęczenie, bóle mięśni, problemy żołądkowo-jelitowe, trudności z koncentracją i gorączka.

Oczyszczacze powietrza pomagają szczególnie w walce z pleśnią


W 60% przypadków winę za porażenie pleśnią ponoszą wady budynku. Nieprawidłowa wentylacja i ogrzewanie to kolejne częste przyczyny powstawania pleśni. Jeśli tkanka budowlana jest dotknięta pleśnią, nie da się uniknąć remediacji. W tym czasie wzrost pleśni zwykle trwa bez zakłóceń i rozprzestrzenia zarodniki w powietrzu w całym domu. Cierpią ci, którzy muszą dalej mieszkać w skażonych pomieszczeniach. Szybkim i skutecznym lekarstwem są oczyszczacze powietrza z nowoczesnymi systemami filtrów HEPA.

PuraLuft Luftreiniger mit Ionisator ARP-FG4.80H

Oczyszczacz powietrza 
PuraLuft ARP-GF4.80H


Wysokiej jakości materiały, elegancki design, wysoka skuteczność filtracji i wydajność sprawiają, że oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-GF4.80H jest produktem najwyższej klasy.
 • Wydajny filtr HEPA
 • Filtr z węglem aktywnym przeciw zapachom
 • Optymalna wydajność czyszczenia
 • Niezwykle cichy - idealny do użytku w sypialni
 • Nowoczesne wzornictwo
O produkcie

Porady na wypadek porażenia pleśnią


Oprócz stosowania oczyszczacza powietrza PuraLuft ARP-GF4.80H, zalecamy następujące czynności:
 • Usunięcie (usunięcie) wad budowlanych
 • Ogrzewać wystarczająco
 • Powietrze regularnie
 • Nie należy ustawiać mebli bezpośrednio przy ścianie
 • Utrzymuj wilgotność poniżej 70%.
 • Do usunięcia powierzchownej pleśni użyj bezchlorowego środka czyszczącego dla gospodarstw domowych
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart