Gwarancja

Na wszystkie nasze produkty obowiązuje ustawowy okres rękojmi wynoszący 24 miesiące od otrzymania towaru. W tym czasie masz prawo do bezpłatnego usunięcia wad, które mogą wynikać z błędów materiałowych lub produkcyjnych. Uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem przedmiotu są wykluczone. Wymiana towarów niespożywczych dobrej jakości zostanie dokonana, jeśli określony produkt nie był używany, zachowana jest jego prezentacja, cechy konsumenckie, plomby, etykiety fabryczne, a także dowód zakupu lub paragon lub inny dokument potwierdzający zapłatę za określone towary potwierdzone.

W ramach gwarancji po zwrocie towaru sprawdzimy następujące opcje:

* Naprawa lub przeróbka

* Zwrot lub wymiana

* Dostawa części zamiennych

Szanowni Klienci, w celu uniknięcia nieporozumień prosimy o dokładne sprawdzenie towaru przy odbiorze. Masz prawo zażądać od kuriera sprawdzenia dostarczonego Ci towaru (wygląd, kompletność, wykonanie), a następnie pozostawienia podpisu na karcie gwarancyjnej o braku roszczeń do produktu. Masz również prawo do odmowy przyjęcia dostarczonego towaru, jeżeli zostanie w nim stwierdzona wada.

Należy pamiętać, że nieterminowa wymiana filtra lub niepracujące urządzenia, które wyświetlają komunikaty o błędach (np. ostrzeżenia o wymianie filtra) mogą doprowadzić do awarii urządzenia z winy kupującego, co nie jest sprawą gwarancyjną.

Realizacja gwarancji

W przypadku reklamacji dokładamy wszelkich starań, aby pomóc Państwu szybko i bez zbędnej biurokracji. Prosimy o przesłanie reklamacji w formie pisemnej na e-mail, podając przyczynę reklamacji oraz zdjęcia uszkodzeń, które są jak najbardziej znaczące.

Urządzenia techniczne

W instrukcji obsługi znajdziesz informacje, jak w razie potrzeby samodzielnie usunąć usterkę.

Uwagi dotyczące zwrotów

Prosimy zapakować do nas przedmiot w odpowiednio ochronnym opakowaniu zewnętrznym, najlepiej w oryginalnym opakowaniu. Prosimy o dołączenie do paczki formularza zwrotu z numerem klienta, datą zakupu i powodem reklamacji.

Sprawdzanie i przetwarzanie może potrwać do 14 dni. Prosimy o wyrozumiałość.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist