Logo PuraLuft

Gwarancja


Na wszystkie nasze artykuły obowiązuje ustawowy okres gwarancji wynoszący 24 miesiące od otrzymania towaru. W tym okresie masz prawo do bezpłatnego usunięcia wad, które wynikają z wad materiałowych lub produkcyjnych. Wyklucza się uszkodzenia spowodowane niewłaściwym użytkowaniem przedmiotu. Należy pamiętać, że brak wymiany filtra w odpowiednim czasie lub eksploatacja urządzeń z sygnalizacją usterki urządzenia (np. ostrzeżenia o wymianie filtra) może doprowadzić do awarii urządzenia z winy nabywcy, co nie jest przypadkiem gwarancyjnym.

Wymiana zostanie dokonana tylko wtedy, gdy produkt nie był używany, właściwości konsumenckie, plomby, jak również etykiety fabryczne są nienaruszone, a dowód zakupu i/lub paragon potwierdza zapłatę za produkt.

W ramach gwarancji, po odesłaniu przedmiotu sprawdzimy następujące elementy:
- Naprawa lub przeróbka
- Zwrot lub wymiana
- Dostawa części zamiennych

W celu uniknięcia nieporozumień prosimy o dokładne sprawdzenie towaru po jego otrzymaniu. Mają Państwo prawo do odrzucenia dostarczonego towaru w przypadku stwierdzenia wady.


Przetwarzanie gwarancji


W przypadku reklamacji postaramy się szybko pomóc.
Chcesz zgłosić reklamację? Tutaj znajdziesz więcej informacji.

Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart