Zasada działania jonizatora powietrza

30 czerwca, 2022

Przyjaciele, witajcie!

O pozytywnym wpływie jonów ujemnych na człowieka pisaliśmy już wiele. Dziś porozmawiamy o zasadzie działania jonizatora powietrza.

CO TO JEST JONIZACJA?

Tak więc potrzebna jest jonizacja, aby nasycić powietrze ujemnie naładowanymi cząstkami - anionami.

W środowisku miejskim poziom anionów jest niski z powodu zanieczyszczenia atmosferycznego. W lokalu „rezerwy jonów ujemnych” szybko się wyczerpują. Wynika to z syntetycznych substancji uwalnianych z mebli i materiałów budowlanych oraz urządzeń gospodarstwa domowego, które wytwarzają ogromną ilość dodatnio naładowanych cząstek - kationów.

Dlatego, aby uzupełnić równowagę i nasycić powietrze anionami, konieczne jest zainstalowanie w mieszkaniach, domach i biurach urządzeń klimatycznych, które je wyprodukują.

ZASADA DZIAŁANIA JONIZATORA

Elektrody dodatnie i ujemne są zainstalowane wewnątrz urządzenia. W wyniku pracy powstaje między nimi napięcie.

Tak więc sama zasada działania urządzenia jonizującego opiera się na wyładowaniu koronowym.

Pod wpływem prądu pojawia się wyładowanie, wyrzucające jony powietrza do powietrza. Cząstki działające na cząsteczki tlenu zamieniają je w jony naładowane ujemnie.

PRZEZNACZENIE URZĄDZENIA

W wyniku działania jonizatora znacznie poprawia się jakość powietrza w pomieszczeniach. Dzięki temu zmniejsza się negatywny wpływ czynników środowiskowych na człowieka. Zmniejsza się szybkość rozprzestrzeniania się wirusów, ale wzrasta odporność organizmu.

Wiesz już, że jesteśmy „ZA” zintegrowanym podejściem we wszystkim. To samo dotyczy powietrza. Jeśli chcesz oddychać naprawdę czystym, zdrowym powietrzem, zalecamy zainstalowanie oczyszczacza jonizującego. Oznacza to, że jest to urządzenie, które zarówno oczyszcza powietrze, jak i je jonizuje.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist