Gdzie postawić oczyszczacz powietrza?

27 stycznia, 2022

Najczęściej zadawane przez naszych klientów pytanie to „Gdzie powinienem postawić oczyszczacz powietrza?”

Instrukcje użytkowania urządzeń zawsze określają powierzchnię pomieszczenia, do którego są przeznaczone. A kiedy kupujesz wysokiej jakości, wysoce wydajny oczyszczacz powietrza, może się okazać, że oczyszcza on powietrze w całym domu.

Ale to błędne założenie!

Spójrzmy na przykład.

Masz mieszkanie o powierzchni 55 m2. Jest kuchnia, sypialnia, pokój dzienny, przedpokój i łazienka. Kupiłeś oczyszczacz powietrza przeznaczony do 60 m2. Więc! Oczyszczacz powietrza oczyszcza tylko powietrze w pomieszczeniu, w którym jest zainstalowany! Jeśli umieścisz go w kuchni, tylko oczyści powietrze w kuchni.

Jakie jest zalecenie z tego? Prawidłowo: Oczyszczacz powietrza powinien być zainstalowany w pomieszczeniu, w którym śpi osoba.

Dlaczego?

Przynajmniej większość czasu spędzamy w sypialni.

Po drugie, układ odpornościowy oczyszcza się i regeneruje w nocy, kiedy śpimy, więc warto unikać substancji drażniących w sypialni.

Jeśli Twoja rodzina spędza dużo czasu w salonie, nadal zalecamy umieszczenie oczyszczacza powietrza w sypialni.

Ponadto nie należy przenosić oczyszczacza powietrza tam iz powrotem z jednego pomieszczenia do drugiego, w przeciwnym razie czyste powietrze nie będzie już dostępne w obu pomieszczeniach.

Oczyszczacz powietrza musi działać w pomieszczeniu 24/7. Nie martw się, nie zepsuje się za miesiąc. Wysokiej jakości urządzenie wytrzyma bardzo długo i nie będzie wiązało się z żadnymi specjalnymi kosztami, w tym za energię elektryczną.

Twoje powietrze Pury!

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist