TOP-4 urządzenia dla zdrowego mikroklimatu

3 czerwca, 2022

Czym jest zdrowy klimat w domu? Zgadza się, są to optymalne i komfortowe dla ludzkiego organizmu parametry powietrza w domu i wszystko z tym związane. Dlatego zwracamy uwagę na nasze topowe urządzenia.

  1. Nawilżacz.

Prawie wszyscy wiedzą o niebezpieczeństwach suchego powietrza. Nie ma nic dobrego w tym, że wysychają błony śluzowe nosa i oczu, co osłabia funkcję barierową. Wirusy i bakterie przeżywają rajskie czasy - sprzyjające środowisko do penetracji ludzkiego ciała.

  1. Jonizator.

Z jakiegoś powodu wielu nie docenia korzyści płynących z jonizatora i na próżno. Dzięki temu cudownemu urządzeniu powietrze w pomieszczeniu jest nasycone jonami ujemnymi.

Pamiętasz, jak zmienia się Twoje samopoczucie i nastrój nad wodospadem, w górach, po prostu w lesie lub nad zalewem?

Wszystko to dzieje się pod wpływem jonów ujemnych.

  1. Urządzenie do wentylacji.

Z reguły wentylacja w budynkach mieszkalnych jest zbyt prosta i uważana za nieskuteczną.

Aby powietrze mogło normalnie krążyć w mieszkaniu, konieczne jest zakupienie specjalnego sprzętu klimatycznego.

  1. Oczyszczacz powietrza.

Powietrze w pomieszczeniach jest jeszcze bardziej brudne niż na zewnątrz - i jest to od dawna znany fakt. Kurz i cząstki stałe, bakterie, wirusy, pleśń, szkodliwe związki lotne – to wszystko lata w naszych domach.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist