TOP-4 kryteria zdrowego mikroklimatu w domu

9 czerwca, 2022

Ważny jest mikroklimat w domu. I chociaż człowiek może dostosować się do wszystkiego, z czasem, jeśli parametry w pomieszczeniu nie będą odpowiednie, ciało będzie się czuło.

Bezsenność, drażliwość, letarg, częste bóle głowy, przeziębienia, kaszel bez powodu – wszystko to może wynikać z niedotrzymania normalnych parametrów powietrza w pomieszczeniach.

Na co więc zwrócić uwagę? Jak poprawić samopoczucie i jakość życia?

My mówimy.

TOP-4 kryteria oceny powietrza w domu:

  • Temperatura. 20-22 stopni.
  • Wilgotność. 40-60%.
  • Szybkość ruchu powietrza, czyli cyrkulacja w prostych słowach. Nie więcej niż 0,3 m/s.
  • Czystość. Nie możesz tego zmierzyć w liczbach, ale musisz zrozumieć, że w pomieszczeniach zawsze jest kurz, alergeny, wirusy, bakterie i inne zanieczyszczające cząsteczki unoszą się.

Środowisko, w którym żyjemy na co dzień, ma na nas ogromny wpływ. Oczywiście, jeśli niedogodność w postaci suchego powietrza lub duszności jest chwilowa, to można ten okres przeczekać niedługo.

Ale kiedy niezdrowy mikroklimat w domu jest stały, trzeba działać. W przeciwnym razie wkrótce wpłynie to na twoje samopoczucie.

Najszybszym, optymalnym i sprawdzonym sposobem jest zakup sprzętu klimatycznego. Urządzenie zaoszczędzi Ci niepotrzebnego trudu wieszania mokrych ręczników, wiecznej regulacji grzejników, codziennego czyszczenia na mokro.

Przy okazji niemieckie oczyszczacze powietrza PuraLuft pozwalają na normalizację mikroklimatu w pomieszczeniu, utrzymanie zadanych parametrów temperatury i wilgotności oraz oczywiście eliminację 99% zanieczyszczeń z powietrza.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist