Przyczyny złego snu

19 lipca, 2022

Jak często słyszymy zwroty „tak źle dzisiaj spałem”, „jestem taki zmęczony”, „brak siły”…. Czy ktoś z Was pomyślał o przyczynie tych czynników?

Nieważne jak strasznie to zabrzmi, ale przyczyną takich dolegliwości może być bezpiecznie TWÓJ DOM…. Dokładniej, poziom wilgotności w nim.

Udowodniono naukowo, że w okresie ciepłym wilgotność w pomieszczeniu powinna wynosić 30-60%, maksymalna dopuszczalna to 65%. Ale w zimnych porach za normę uważa się poziom wilgotności - 30-45%, zakładając maksymalnie 60%.

Lekarze twierdzą, że osoby, które często wietrzą mieszkanie i utrzymują wysoki poziom wilgotności, rzadziej chorują. W suchych pomieszczeniach jest znacznie więcej kurzu, który zawiera bakterie i patogeny oraz nie mniej straszne alergeny (pyłki roślin, sierść zwierząt). Dlatego nawilżanie powietrza jest często polecane osobom ze skłonnością do alergii.

Ale największy brak wilgoci w powietrzu odczuwają niemowlęta. Ich ciało aktywnie rośnie i wymaga większej ilości płynów. Często sami pediatrzy zdecydowanie zalecają młodym matkom zakup nawilżacza.

Ale musisz przyznać, że jeśli myślisz o zakupie nawilżacza powietrza, to lepiej od razu zwrócić uwagę na urządzenia o szerokiej funkcjonalności, które nie tylko nawilżają powietrze, ale także oczyszczają i jonizują!

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist