Prawda czy mit!?

16 czerwca, 2022

Zebraliśmy najczęstsze wierzenia na temat powietrza i zamierzamy rozwiać związane z nimi mity.

  1. Powietrze nic nie waży.

To mit. To, że powietrze jest nieuchwytne w dotyku, nie oznacza, że ​​nie ma ono masy.

W rzeczywistości 1 metr sześcienny powietrza waży nieco ponad kilogram. Człowiek wdycha około 22 kg powietrza dziennie.

  1. Zanieczyszczone powietrze jest jedną z przyczyn rozwoju autyzmu.

I to jest niestety PRAWDA. Eksperyment naukowy wykazał, że drobne cząstki stałe PM2,5 mają wpływ na zdrowe i autystyczne dzieci. Stwierdzono, że zanieczyszczone powietrze we wczesnych latach życia zwiększa ryzyko rozwoju autyzmu.

  1. Czy powietrze w pomieszczeniu jest bardziej brudne niż powietrze na zewnątrz?

PRAWDA. Dużo o tym pisaliśmy i nie znudzimy się powtarzaniem, że trzeba monitorować jakość powietrza w domu. Według EPA powietrze w pomieszczeniach jest 2-5 razy brudniejsze niż powietrze na zewnątrz.

  1. Czy pomieszczenie można wietrzyć przy zamkniętych oknach?

PRAWDA. Wysokiej jakości system oczyszczania usuwa zanieczyszczenia z powietrza, nawilża je i nasyca jonami ujemnymi. Dzięki temu powietrze w domu staje się świeże i wzbogacone w tlen.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist