Oczyszczacz powietrza w wiejskim domu

14 czerwca, 2022

Nasza firma często spotyka się z następującymi stwierdzeniami:

„Mieszkamy poza miastem, w pobliżu jest las, nie ma spalin i emisji z przedsiębiorstw. Dlaczego potrzebujemy oczyszczacza powietrza? To zupełnie niepotrzebne!”

Jak myślisz, prawda czy mit?

To mit! Tak Tak dokładnie! Dowiedzmy się dlaczego!

Faktem jest, że powietrze w pomieszczeniach zanieczyszczone jest nie tylko spalinami czy emisją szkodliwych substancji do atmosfery. W rzeczywistości źródeł zanieczyszczeń jest znacznie więcej.

LZO. Meble, wykładziny podłogowe, materiały budowlane – wszystkie emitują fenole i formaldehydy.

Wirusy i bakterie. Rozmnażają się w słabo wentylowanych pomieszczeniach, w suchym, ciepłym powietrzu. Przeciwnie, grzyby pleśniowe - zbyt mokre.

Pył. Istnieje na całym świecie i nie ma znaczenia, czy jest to miasto, czy wieś. Nawet my sami jesteśmy źródłem kurzu.

Alergeny. Jeśli weźmiemy pod uwagę alergeny pochodzenia roślinnego, to tuż za miastem jest ich znacznie więcej. W przypadku, gdy jeden z członków rodziny cierpi na alergię na pyłki roślin, oczyszczacz powietrza staje się niezbędnym atrybutem w domu.

Futro zwierzęce. Jeśli w domu są zwierzęta, to jest wełna, a fakt ten również nie zależy od geolokalizacji.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist