Kto potrzebuje oczyszczacza powietrza?

9 czerwca, 2022

Oczyszczacz powietrza to naprawdę przydatna rzecz. Jeśli nadal zastanawiasz się, czy kupić oczyszczacz powietrza, czytaj dalej, ale czy w ogóle go potrzebujesz?

  1. Mieszkasz w dużym mieście lub na obszarze o zanieczyszczonym powietrzu?

W takim razie witaj w klubie tych, którzy lepiej dostaną to cudowne urządzenie. W powietrzu miejskim około 90% szkodliwych emisji do atmosfery pochodzi ze spalin samochodowych. To samo powietrze przenika do mieszkań i domów.

  1. Czy masz w domu futrzanych przyjaciół?

Ulubione zwierzaki są świetne, ale ich sierść rozrzuca się po całym domu, wypełniając nawet zakamarki. A łupież może powodować alergie.

  1. Lubisz meble tapicerowane, dywany i grube zasłony?

Ulubione przez wiele elementów wyposażenia wnętrz wytwarzają i zbierają ogromne ilości kurzu. Często tak bardzo, że pod względem szkodliwości jest porównywalny z zanieczyszczonym powietrzem miejskim.

  1. Czy często używasz chemii gospodarczej?

Niestety i ach, ale im szybciej detergent zmywa brud, tym bardziej szkodliwe jest jego wdychanie.

Obejmuje to lakiery do włosów, perfumy, odświeżacze powietrza, farby itp. - wszystko to zanieczyszcza powietrze w domu.

  1. Nie palisz, ale nadal cierpisz na dym tytoniowy?

Przewlekłe choroby układu oddechowego mogą wystąpić nie tylko przy paleniu tytoniu, ale także przy wdychaniu dymu tytoniowego z zewnątrz.

Nawet jeśli domownik nie pali, dym może dostać się do mieszkania przez wentylację lub z wejścia.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist