Jak zanieczyszczenie powietrza wpływa na zdrowie człowieka?

25 maja, 2022

Zanieczyszczenie powietrza i zdrowie ludzkie są ze sobą ściśle powiązane.

Czy wiesz, że powietrze w pomieszczeniach jest 5-7 razy bardziej zanieczyszczone niż powietrze na zewnątrz?

Dlaczego to się dzieje? Faktem jest, że izolacja termiczna, która znajduje się w każdym domu, zatrzymuje nie tylko ciepło, ale także zatrzymuje szkodliwe substancje w domowym powietrzu.

Cząsteczki zanieczyszczające są emitowane z przedmiotów, powłok, mebli, a także kosmetyków i detergentów. Bardzo negatywny wpływ na powietrze w mieszkaniach ma palenie przy wejściu. Dzięki temu oddychamy żywicami, formaldehydem, fenolami i innymi chemikaliami.

Na negatywne skutki zanieczyszczonego powietrza jesteśmy narażeni nie tylko w domu i pracy, ale także na ulicy. Szkodliwe emisje z zakładów produkcyjnych i spaliny samochodowe są silnymi zanieczyszczeniami.

Substancje te regularnie dostają się do naszego organizmu i mogą powodować choroby układu nerwowego i oddechowego, wątroby, nerek, narządów płciowych, skóry itp.

Jak walczyć?

Jedną z najskuteczniejszych metod kontroli zanieczyszczeń jest wysokiej jakości kompleksowe czyszczenie z dezynfekcją, które łączy w sobie filtrację mechaniczną, elektrostatyczną, aerozolową, fotokatalityczną.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist