Jak wybrać oczyszczacz powietrza do mieszkania lub domu?

19 lipca, 2022

Myślałeś o zakupie oczyszczacza powietrza, ale nie masz pomysłu jak go wybrać, na co zwrócić uwagę i jakie rodzaje oczyszczaczy są ogólnie dostępne? Powiemy ci wszystko.

1️. Przede wszystkim przy wyborze oczyszczacza powietrza zwróć uwagę na szacowaną powierzchnię i wydajność.

  • Pierwszy parametr jest ważny, aby urządzenie naprawdę poradziło sobie z dostępną głośnością. Jeśli oczyszczacz ma mieć powierzchnię 20 m², a będzie użytkowany na 40 m², to inwestycja nie będzie uzasadniona.
  • Wydajność jest mierzona w m³ powietrza przepuszczanego przez filtr na godzinę. Im wyższa liczba, tym szybciej kompozycja zostanie zaktualizowana, a użytkownicy wkrótce odczują efekt.
  1. Wymiary oczyszczacza wpływają na sposób montażu (stół lub podłoga), a także na zajmowaną przestrzeń. W dużym pokoju nie ma to większego znaczenia, ale w przypadku pokoju dziecinnego, kuchni czy salonu należy być bardziej ostrożnym przy wyborze.

3️. Cóż, być może najważniejsze, musisz znać rodzaje środków czyszczących zgodnie z zasadą działania i możliwymi funkcjami.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist