Jak jony ujemne walczą z zanieczyszczeniem powietrza?

12 lipca, 2022

Współczesny człowiek stara się zwracać większą uwagę na siebie, swoje samopoczucie i zdrowie, uczy się słuchać swojego wewnętrznego głosu.

Jesteśmy tym, czym oddychamy, co jemy i pijemy.

A ponieważ nasz świat jest wypełniony spalinami i formaldehydem, tłuszczami trans i etylenem, zanieczyszczeniami metalami ciężkimi i chlorem, musimy o siebie zadbać.

Pierwszą rzeczą, jaką człowiek może zrobić dla swojego domu, jest stworzenie zdrowego środowiska ekologicznego, a nic nie może tego zrobić lepiej niż system oczyszczania powietrza.

Oczyszczacz powietrza to krok w kierunku lepszego samopoczucia.

Czyste powietrze jest bardzo ważne dla naszego zdrowia. Dzięki niemu czujemy się pogodni i energiczni, pełni sił i nie cierpimy na bóle głowy, mamy dobry nastrój i silną odporność.

Na każdym kroku słyszy się o złej jakości powietrza i smogu na ulicach, zapominając, że niewidoczne dla oka zanieczyszczenia przedostają się do domów i stają się siedliskiem różnych bakterii i roztoczy.

Oczyszczacz powietrza wytwarza parę wodną, ​​która dotlenia powietrze, a także stale generuje jony ujemne, które krążą po całym domu.

Te pierwiastki jonowe osadzają się na cząsteczkach kurzu, bakterii, wirusów, czyniąc je cięższymi i niejako „zmuszając” do przyciągania coraz większej ilości zanieczyszczeń. Następnie są usuwane przez system czyszczący.

Systemy czyszczące PuraLuft neutralizują zanieczyszczenia nie tylko w powietrzu, ale także na ścianach, sufitach, podłogach, dywanach, ubraniach, meblach, półkach i innych powierzchniach. Są bardzo wydajne i radzą sobie ze swoimi funkcjami w 99%.

Z tego powodu to urządzenie jest doskonałą bronią w walce z bakteriami i kurzem.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist