Jak jonizator powietrza wpływa na sprawność poznawczą

6 lipca, 2022

Sprzęt z funkcją jonizacji pełni funkcję sztucznej syntezy jonów ujemnych. Wpływ anionów na różne układy i narządy człowieka, a także na cały organizm jest niewątpliwie pozytywny. I poświęcono temu wiele eksperymentów naukowych.

Tak więc na początku lat 60. XX wieku naukowcy R. A. Duffy i R. H. Kunz podzielili się wynikami swoich działań badawczych mających na celu zbadanie wpływu jonów na aktywność poznawczą. W 1965 roku w czasopiśmie Psychophysiology opublikowano ich artykuł na temat wpływu zjonizowanego powietrza na aktywność poznawczą szczurów.

W wyniku przeprowadzonych badań okazało się, że zdolność szczurów do przechodzenia przez labirynt poprawiła się średnio o 350% pod wpływem działania jonów ujemnych. A to oznacza, że ​​poprawiły się zdolności poznawcze.

U szczurów, które przez długi czas żyły w środowisku zjonizowanym ujemnie, liczba ta była jeszcze wyższa.

W 2002 r. Toyota opublikowała wyniki swoich badań, w których stwierdzono, że narażenie na jony ujemne poprawia zdolności poznawcze u ludzi.

Do tej pory nie ulega wątpliwości, że wpływ urządzeń z funkcją jonizacji powietrza na organizm ludzki jest wyjątkowo korzystny. A ten wpływ dotyczy nie tylko układu oddechowego i sercowo-naczyniowego, ale także nerwowego.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist