Ile kosztuje serwis filtra powietrza?

6 maja, 2022

Ostatnio internauci wyrazili swoje obawy, że oczyszczacze powietrza mogą się zepsuć. Zobaczmy, czy tak jest i skąd biorą się takie myśli.

Rzeczywiście może się wydawać, że urządzenia, które są wyposażone w więcej niż jeden filtr, ale co najmniej 3, a nawet 8, będą drogie w utrzymaniu. Przecież wymiana 8 filtrów nie jest tanią procedurą.

ALE! Czy naprawdę wszystko musi się zmienić? I tu leży odpowiedź: nie, nie i znowu nie.

W naszych oczyszczaczach powietrza należy wymienić tylko filtry HEPA i węglowe. Częstotliwość zależy od modelu urządzenia i jest wskazana w instrukcji obsługi.

Reszta filtrów nie wymaga specjalnej pielęgnacji, wystarczy je dokładnie spłukać wodą, gdy się zabrudzą.

Oczyszczacz powietrza i filtr do oczyszczaczy powietrza możesz kupić na naszej stronie w przystępnej cenie, bez pośredników.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

PuraLuft

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist