Filtr HEPA klasy H14, co to jest?

25 maja, 2022

Filtr HEPA klasy H14 to najnowocześniejszy adsorbent, który może usunąć z powietrza nawet bardzo małe zanieczyszczenia.

Filtr HEPA eliminuje najmniejsze zanieczyszczające cząsteczki z powietrza, o wielkości od 1 do 3 mikronów o 99,97%.

Eliminuje wirusy, bakterie, pleśń i inne mikroorganizmy. 80% oczyszcza powietrze z cząstek o wielkości od 0,1 do 0,3 mikrona.

Dzięki działaniu tego filtra możesz pozbyć się wszelkiego rodzaju alergenów, w tym pyłków roślinnych, sierści ludzkiej i zwierzęcej, drobnoustrojów chorobotwórczych. Nawiasem mówiąc, wielkość cząstek tego samego koronawirusa COVID-19 wynosi średnio 0,1 mikrona. A to oznacza, że ​​filtr jest w stanie je zatrzymać.

Oczyszczacz powietrza z filtrem HEPA będzie doskonałym pomocnikiem dla alergików. A jeśli w domu są dzieci, to po prostu niezastąpione, bo z nim SARS i epidemie grypy nie są takie straszne.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist