Dlaczego szkodliwa zagracona przestrzeń?

13 maja, 2022

W zagraconej przestrzeni jeszcze trudniej oddychać! Zauważony?

Dlaczego tak się dzieje i skąd bierze się to uczucie?

W rzeczywistości porozrzucane rzeczy i zmagazynowane tony śmieci powodują wiele dyskomfortu psychicznego. Poczucie bałaganu i chaosu prowadzi do stanu paniki.

Powiedz mi, czy podoba ci się pomysł, że usuwanie zbędnych elementów fizycznych prowadzi również do umysłowych? Co razem ze starymi rzeczami wyrzucamy z głowy niepotrzebne śmieci? I że energia zmienia się w oczyszczonej przestrzeni?

Coś w tym musi być.

Ale oto, co wiemy na pewno: im więcej rzeczy, tym więcej kurzu wytwarzają. W rezultacie poświęcasz więcej czasu i energii na sprzątanie. Również w takim środowisku roztocza, wirusy i bakterie czują się dobrze.

Co robić?

Najpierw wyrzuć nagromadzone śmieci na końcu. Stare ubrania, dywany, makulatura, niektóre rzeczy, które mogą się kiedyś przydać – dokonaj obiektywnej oceny i pozbądź się tego bez żalu.

Po drugie, odpowiednio zorganizuj przestrzeń. Teraz jest era pojemników i organizerów, więc nie powinno być problemów z tym, co i gdzie umieścić.

Po trzecie, zrób generalne sprzątanie domu. Codziennie trochę. Nie trzeba się męczyć i od razu robić niemożliwe.

Po czwarte, zdobądź filtr powietrza. Tak, to nie literówka. Faktem jest, że dzięki zainstalowaniu oczyszczacza powietrza można pozbyć się wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń, w tym drobnych cząstek stałych, związków lotnych, różnych mikroorganizmów itp.

W ten sposób nie tylko uzyskasz zdrowe środowisko dla organizmu, ale także skrócisz czas na sprzątanie. W końcu kurz na powierzchni i podłodze pobiera go z powietrza.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

PuraLuft

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist