NIEWIDOCZNE NIEBEZPIECZEŃSTWO, KTÓRE PRÓBUJEMY ZIGNOROWAĆ!

31 stycznia, 2022

Zanieczyszczenie powietrza każdego roku powoduje 4,5 miliona przedwczesnych zgonów na całym świecie. Według ekspertów z niezależnego Centrum Badawczego ds. Energii i Czystego Powietrza (CREA) powoduje to szkody dla światowej gospodarki wynoszące około 2,7 miliarda euro.

Z każdym rokiem wzrasta liczba zanieczyszczeń, nowe niebezpieczne i toksyczne chemikalia przedostają się do powietrza i zmieniają skład atmosfery w dużych aglomeracjach miejskich. Prawie nie ma na naszej planecie miejsca, w którym powietrze jest wolne od substancji toksycznych. Nawet w lodzie Antarktydy naukowcy znaleźli różne antropogeniczne zanieczyszczenia i nie ma tam żadnych zakładów przemysłowych!

WHO uznaje, że zanieczyszczenie powietrza jest jednym z najważniejszych czynników rozwoju chorób niezakaźnych (NCD) oraz że 91% światowej populacji mieszka na obszarach, na których poziom zanieczyszczenia przekracza poziomy określone w wytycznych WHO dotyczących jakości powietrza.

To są przerażające fakty i liczby, ale co musimy zrobić?

Niestety nie ma 100% gwarancji na zanieczyszczenia i wirusy unoszące się w powietrzu. Nawet przy najdroższych i najlepszych rozwiązaniach do oczyszczania powietrza jakość czyszczenia wynosi 99,99% z ułamkami ułamkowymi miejsca po przecinku. Jednak oczyszczacz powietrza to urządzenie, które może skutecznie zmniejszyć ryzyko zachorowania i sprawić, że Twój dom stanie się zdrowszym i bezpieczniejszym miejscem.

Nie czekaj na jutro, weź głęboki oddech już dziś i wybierz oczyszczacz powietrza!

Bądź zdrów !

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist