Czyste powietrze w pokoju dziecka

6 maja, 2022

Ważną rolę w przedszkolu odgrywają temperatura i wilgotność. Ale nie mniej istotny jest taki parametr, jak czystość powietrza.

Czy wiesz, że powietrze w domu jest brudniejsze niż na zewnątrz? Tak tak! Zanieczyszczenia przenikają swobodnie przez otwarte okna. Okazuje się więc, że aby znormalizować cyrkulację powietrza i temperaturę, wietrzymy pomieszczenie, a jednocześnie wpuszczamy do naszego domu dużo zanieczyszczeń.

Ale to nie wszystko. Zanieczyszczenia powstają w domu. Kurz, roztocza, wirusy, bakterie, pleśń – tym wszystkim oddychamy, podobnie jak nasze dzieci.

Dodatkowo nie zapomnij o palących sąsiadach. Kiedy ludzie palą na klatkach schodowych lub balkonach, dym tytoniowy przenika do wszystkich mieszkań na kilku piętrach.

Co robić? Jak zapewnić dziecku bezpieczeństwo?

Najbardziej niezawodnym i bezpiecznym sposobem na pozbycie się zanieczyszczeń powietrza w przedszkolu jest zakup oczyszczacza powietrza.

Zaprojektowane specjalnie do pokojów dziecięcych, urządzenia PuraLuft są bezpieczne, ciche i wyposażone w zabezpieczenie przed dziećmi.

Możesz ustawić żądany tryb i nie obawiaj się, że coś się dziecku stanie.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

PuraLuft

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist