Czym oddychasz w biurze?

4 kwietnia, 2022

Starzenie się organizmu z roku na rok przyspiesza „delikatnego zabójcę”.

Termin ten odnosi się do pracy w biurze.

Długotrwała ciągła „komunikacja” z komputerem, sztuczne oświetlenie, siedzący tryb „tryb” i suche powietrze – wszystko to stopniowo niszczy ludzkie ciało.

Zasadą jest wykonywanie ćwiczeń na oczy, odpocznijmy. Wstawaj przynajmniej raz na godzinę z miejsca pracy i chodź po biurze: rozprostuj nogi, wyprostuj plecy, potrząśnij rękami.

Jak więc rozwiązać problem z powietrzem?

W każdym pomieszczeniu jest naturalna wentylacja, ale w biurze oczywiście to nie wystarczy. Warto zadbać o regularną wentylację i mieć w biurze jak najwięcej roślin. I tutaj nie można obejść się bez urządzenia odpowiedzialnego za jakość powietrza.

Dla komfortowego i produktywnego „pobytu” pracowników w biurze wilgotność w biurze powinna zawierać się w przedziale 40-60%. Niestety samo wietrzenie nie może osiągnąć tych wskaźników.

Oczyszczacze powietrza PURALUFT będą mogły wytwarzać powietrze zwiększające wydajność pracowników.

A co dokładnie wybrać z asortymentu pomoże Ci przy zamówieniu naszego konsultanta.

Zorientuje się, które urządzenie jest potrzebne, zaczynając od obszaru pokoju i obciążenia pracą jego pracowników. Przy odpowiednim doborze funkcji i mocy urządzenia nie będzie ono działać na próżno, przyniesie więcej korzyści pracownikom biurowym, a tym samym całemu biznesowi.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

PuraLuft

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist