Logo PuraLuft

Oczyszczacz powietrza do pokoju dziecięcego


Wielu przyszłych rodziców przejmuje tzw. instynkt budowania gniazda, by urządzić pokój dla swojego potomstwa. Aby wszystkie meble i opary z farb i kleju całkowicie zniknęły do czasu narodzin dziecka, należy to zrobić odpowiednio wcześnie. Oprócz dekoracji pokoju, wszystkie tekstylia dla dziecka są również prane, aby zapewnić usunięcie wszystkich nadmiarów barwników, kłaczków i zapachów.

Niestety, rodzice zbyt często zapominają o jednej ważnej rzeczy, która zapewnia najzdrowsze środowisko: czyste powietrze w pomieszczeniach.

Oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-420H dla czystego powietrza w pomieszczeniach


Oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-420 H spełnia europejskie normy HEPA dotyczące oczyszczania powietrza, dlatego jest całkowicie bezpieczny dla Ciebie i Twojego potomstwa. Inteligentny oczyszczacz powietrza jest wyposażony w 8 poziomów filtracji i zapewnia optymalną jakość powietrza z wydajnością oczyszczania 420 m³/h. Innowacyjne urządzenie pracuje z wysoką wydajnością energetyczną, dzięki czemu nie musisz się martwić o wysokie koszty energii elektrycznej. Dodatkowo oczyszczacz powietrza jest tak cichy na najniższym poziomie pracy, że Ty i Twoje dziecko nawet go nie zauważycie.
PuraLuft Luftreiniger ARP-420 H

Oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-420 H zachwyca 8 poziomami filtracji, które tworzą niezrównany stopień czystości powietrza.
 • Połączony filtr HEPA i filtr węglowy
 • Elektrostatyczny filtr o wysokiej wydajności
 • Funkcja nawilżania
 • Optymalna wydajność czyszczenia
 • Niezwykle cichy - idealny do pokoju dziecięcego
 • Zamek zabezpieczający dla dzieci
 • Nowoczesne wzornictwo
O produkcie

Dlaczego powietrze w pomieszczeniach jest ważne?


Nasze maluchy mają bardzo wrażliwy układ odpornościowy. Dlatego świeże powietrze w pokoju dziecięcym, które jest wolne od szkodliwych substancji, jest niezbędne - w końcu w tym pomieszczeniu niemowlęta i maluchy ucinają sobie drzemki, są przewijane, raczkują, bawią się i (miejmy nadzieję) przesypiają całe noce. Szczególnie w nocy należy zadbać o to, aby w pokoju dziecięcym panowały optymalne warunki. Z jednej strony zwiększa to dobre samopoczucie ulubieńca, a z drugiej zapobiega takim problemom jak słaby sen, brak koncentracji czy bóle głowy.

Zbyt suche powietrze


Klimat wewnętrzny zależy - oprócz jakości powietrza w pomieszczeniach - od temperatury i wilgotności. Zalecana wilgotność w pokoju dziecięcym powinna wynosić od 40% do 60%, temperatura w pomieszczeniu od 18 do 22°C. Szczególnie w miesiącach zimowych nie jest to łatwe do zrealizowania, gdyż okna często pozostają zamknięte. Ale nawet w gorące letnie dni powietrze w pomieszczeniach często nie jest optymalne. Ponieważ potomek jest bardzo wrażliwy na suche powietrze, które niepotrzebnie podrażnia śluzówki i oczy, nie należy ryzykować i w delikatny sposób zwiększać wilgotność powietrza.

Zabawnie do czystego powietrza


Jak wszyscy rodzice, chcesz tylko tego, co najlepsze dla swojego potomstwa. Aby stworzyć optymalny klimat w pomieszczeniu, można bez obaw ustawić oczyszczacz powietrza PuraLuft ARP-420H w pokoju dziecięcym. Inteligentne urządzenie niezawodnie pomaga utrzymać idealną wilgotność w przedziale od 40 do 60 procent. Dodatkowo oczyszczacz redukuje zanieczyszczenia z powietrza, dzięki czemu zapewnia zdrowe powietrze w pokoju dziecięcym. Odkrywanie i ciekawskie poszukiwania nie stanowią problemu z naszymi urządzeniami, ponieważ stabilna konstrukcja zapewnia, że żadne ruchome części nie mogą być dotknięte z zewnątrz. Oczyszczacze powietrza PuraLuft posiadają również blokadę zabezpieczającą przed dziećmi.

Wskazówki dotyczące dobrego powietrza w pomieszczeniach:


Oprócz stosowania oczyszczacza powietrza PuraLuft ARP-420H, zalecamy następujące czynności:
 • Nie pozwalaj nikomu palić w domu
 • Unikaj chemicznych środków czystości
 • Powstrzymanie się od używania zapachowych produktów higienicznych
 • Brak otwartego ognia (np. kominka)
 • Kupuj zabawki wykonane z gumy naturalnej wolnej od BPA
 • Unikaj dywanów i tekstyliów, które nie są wykonane z naturalnych włókien
Nasze usługi:
Bezpłatna wysyłka
od 266,09 zł
24 miesiące
Gwarancja
Gwarancja zwrotu pieniędzy
Założona w 2018 roku, na początku 2021 roku rozpoczęliśmy działalność gospodarczą w Niemczech jako PuraLuft GmbH. Marka "Made in Germany" to nasz punkt ciężkości, a także pasja i zaangażowanie. Nasze wartości stanowią podstawę naszych wzajemnych kontaktów i tym samym gwarantują wyjątkową jakość naszych produktów. Więcej
Der grüne Punkt Label
VDE geprüft
SSL verschlüsselt
Metody płatności
Partner wysyłkowy
DHL Logo
dpd Logo
Hermes Logo
PuraLuft © 2024.
Wszelkie prawa zastrzeżone
Wybierz język:
usercart