3 sposoby na utrzymanie domu zawsze w czystości

31 maja, 2022

Utrzymanie porządku w domu jest dość trudne, a nawet idealna czystość jest wręcz nie do pomyślenia. Ale wszystko jest możliwe, jeśli odpowiednio rozdzielisz obowiązki między członków rodziny a sprzęt AGD.

  1. Od prostych do złożonych.

Tak, lepiej zacząć od drobnych rzeczy, takich jak zamiatanie podłogi lub przeglądanie odkurzacza. Zetrzyj kurz, złóż wszystko, co leży.

Tutaj na ratunek przyjdą elektryczna miotła, odkurzacz i serwetka do czyszczenia na mokro.

  1. Planowanie.

Teraz coraz więcej czasu spędzamy w pracy, a coraz mniej czasu zostaje na wykonywanie prac domowych.

W takim przypadku z pomocą przyjdzie lista obowiązków domowych i podział obowiązków.

Jeśli w domu jest kilka osób i tylko ty sprzątasz, czas to zakończyć!

Notatnik i długopis do pomocy.

  1. Filtr powietrza.

Tak, tak, z jakiegoś powodu niewiele osób wie, że zainstalowanie oczyszczacza powietrza pozwoli zaoszczędzić sporo czasu i wysiłku na sprzątaniu.

W końcu kurz i inne drobne cząstki osadzają się z powietrza na meblach i powierzchni podłogi. A jeśli usuniemy je z powietrza? Co się rozstrzygnie?

I oczywiście nie zapomnij podziękować sobie i swoim bliskim za wykonaną pracę. Wymyśl system nagród za wykonaną pracę. Dzieciom można zaproponować spacer, chodzenie do kina, teatru, centrum rozrywki.

I oczywiście nie zapomnij o sobie.

Masz pytanie dotyczące oczyszczania powietrza lub chcesz kupić oczyszczacz powietrza? Zapraszam do kontaktu pod numerem telefonu +48 8003 211 337 lub mailem. Wszystkie konsultacje i rozmowy telefoniczne na terenie Polski są BEZPŁATNE.

Metody Płatności
Główny partner wysyłkowy
Mit diesem Logo mцchten wir zeigen, dass wir Kunde beim Grьnen Punkt sind, und damit unseren Pflichten zur Systembeteiligung nach dem Verpackungsgesetz nachkommen wollen.
usercartphone-handsetcrossmenulist