O nas

Pragnienie do innowacji - nasz silnik sukcesu. My - kompania handlu hurtowego jakościową produkcją, fachowcy w marketingu prostych sprzedaży i planowaniu strategii. Mamy więcej 100 000 zadowolonych klientów. Nasi współpracownicy dziennie pracują nad podwyższeniem jakości naszych produktów i serwisowych usług.

Sukces Puraluft GmbH jest wynikiem konsekwentnego zaangażowania w jakość i nowe innowacyjne produkty, przywiązania do uczciwości i bezpośredniej komunikacji z klientami. Zadowoleni klienci przychodzą do nas każdego dnia, aby stać się częścią naszego sukcesu.

My staramy się do wysokiej jakości życia, a podstawą jest prowadzenie zdrowego trybu życia. Oddychanie jest jednym z najważniejszych aspektów naszego zdrowia, ponieważ oddychamy w sposób ciągły.

Dziś skład powietrza nie różni się jakościowo od tego, czym oddychali nasi przodkowie, jednak pojawiły się w nim „dodatki”, które znacząco komplikują nam życie: lotne zanieczyszczenia organiczne (związki), kurz i aerozole, zapach, węglowodory aromatyczne, zanieczyszczenia bakteryjne itp. w zależności od tego, jakim powietrzem oddychamy - czystym lub zanieczyszczonym przynosimy życie lub szkodzimy naszemu zdrowiu.

Oczyszczacze powietrza to prawdziwa ochrona i nieocenione korzyści, ponieważ zdrowie człowieka jest najważniejsze.