Nie przegap lata! Oddychaj głęboko

Oczyszczacze powietrza PuraLuft są bardzo skuteczne przeciwko:

Sklep internetowy z wysokiej jakości i wydajnymi oczyszczaczami powietrza
do lokali i samochodów od niemieckiego producenta.

System oczyszczania powietrza PuraLuft ARP-420 H

System oczyszczania powietrza PuraLuft ARP-420 H to kompletne rozwiązanie do utrzymywania otoczenia w danym mikroklimacie, wyposażone w inteligentny system i unikalny zestaw filtrów zapewniających filtrację i odkażanie otaczającego powietrza.

8 etapów filtracji zapewnia niezrównaną czystość powietrza, oczyszczając go zarówno z dużego, drobnego pyłu i cząstek, jak i szkodliwych mikroorganizmów za pomocą promieniowania ultrafioletowego.


DLACZEGO WŁAŚNIE MY


Producent

Jesteśmy niemieckim producentem oczyszczaczy powietrza i kupujesz produkt bez dodatkowych kosztów handlowych i wydatków.

Darmowa dostawa

 Nieodpłatnie dostarczymy Ci oczyszczacz powietrza na terenie Polski.

Servis i gwarancja

Na wszystkie oczyszczacze powietrza udzielamy 24 miesięcznej gwarancji producenta.

 DLACZEGO WYBRAĆ FILTRY POWIETRZA PURALUFTMobilność

Nie ma konieczności wykonywania instalacji oczyszczacza powietrza.  Możesz ustawić go zgodnie z projektem wnętrza lub zabrać ze sobą, aby wszędzie odetchnąć czystym powietrzem.

Wielofunkcyjność

Nasze oczyszczacze powietrza mają zaawansowane możliwości, a niektóre modele łączą funkcje czyszczenia, ogrzewania, chłodzenia, nawilżania i ozonowania powietrza.

Bezpieczeństwo

Wszystkie oczyszczacze powietrza posiadają certyfikaty nie tylko w krajach UC, ale także certyfikaty międzynarodowych standardów jakości i bezpieczeństwa.

PRODUKTY, KTÓRE ZMIENI TWOJE ŻYCIE!

JAKOŚĆ ŻYCIA